Skip to main content
Novinky

Registrace na INTERCLEAN 2024 je otevřena!

Rádi bychom Vás pozvali na 27. ročník konference praní, čištění a pronájmu prádla INTERCLEAN 2024, který se uskuteční ve čtvrtek 3. října v OREA Hotel Pyramida Praha.

REGISTRACE na INTERCLEAN 2024 je otevřena ZDE

PROGRAM konference s potvrzenými hosty, mezi kterými je prezident Hospodářské komory Zdeněk Zajíček, si můžete prohlédnout na www.interclean.cz v sekci Program.

UBYTOVÁNÍ pro hosty konference za zvýhodněné ceny je možné si rezervovat prostřednictvím odkazu, který získáte po provedení registrace na konferenci. Odkaz bude funkční do vyčerpání kapacity, nejdéle však do 15. září. Více informací k ubytování naleznete na www.interclean.cz v sekci Ubytování.

KOLEGIUM bude i letos součástí konference. Pozvánku na něj naleznete v příloze. Letošní Kolegium je volební. Více si přečtěte ZDE.

VYSTAVOVATELSKÉ STÁNKY také letos obsadí přední dodavatelé prádelen a čistíren. Mezi potvrzenými vystavovateli jsou zatím společnosti ChristeynsPragoperunPrimusData ExpertKovoslužba OTSAlvlaDomus LaundryProfessional Support, Lapauw nebo CleaningNa stáncích vystavovatelů budou moci návštěvníci plnit úkoly o ceny.

ZÁBAVA je i letos součástí konference. Těšit se můžete na tombolu s Jakubem Kohákem, koncert kapely TRAM69 a na noční diskotéku.

CENA za vstup na konferenci pro členy Asociace zůstává stejná jako v předchozích letech. Je však důležité provést registraci a platbu do 31. srpna, viz kompletní ceník níže.

Vstupné při registraci na webu a úhradě převodem do 31. srpna 2024:

Člen APaČ: 1 900 Kč + DPH
Nečlen APaČ: 4 200 Kč + DPH
Člen SPaČ: 2 900 Kč + DPH

Vstupné při registraci na webu a úhradě převodem do 30. září 2024:

Člen APaČ: 2 500 Kč + DPH
Nečlen APaČ: 4 900 Kč + DPH
Člen SPaČ: 3 500 Kč + DPH

Vstupné při registraci a úhradě v místě konference od 1. října 2024:

Člen APaČ: 2 900 Kč + DPH
Nečlen APaČ: 5 500 Kč + DPH
Člen SPaČ: 3 900 Kč + DPH

Věříme, že všechny potřebné informace naleznete na webových stránkách www.interclean.cz. V ostatních případech se na nás neváhejte obrátit.

Těšíme se na Vás!

Asociace prádelen a čistíren ČR
Foto: Hotel.cz