Skip to main content
Novinky

Účastníte se Kolegia?

Nejvyšším orgánem Asociace je Kolegium. Je tvořeno zástupci řádných členů, tedy lidmi z našich členských prádelen a čistíren. Patříte mezi ně? Pak se můžete účastnit jednání Kolegia, které se schází každý rok.

Zasedání Kolegia se koná v rámci konference INTERCLEAN. Na programu jednání je vyhodnocení aktivit Asociace za poslední rok, plánování programu na nadcházející období či schvalování rozpočtu. Ke všem bodům zasedání je otevřena diskuze, která dává členům Asociace možnost zapojit se do fungování Asociace, ovlivňovat její činnost a celkové směřování.

Poslední jednání Kolegia se uskutečnilo 5. října v OREA Congress Hotel Brno právě v rámci programu probíhající konference INTERCLEAN 2023. Diskutovalo se tam například o podobě průzkumu trhu praní a čištění prádla 2024. Zápis z celého jednání jste obdrželi do e-mailu a je k dispozici také v členské sekci ZDE.

Každé tři roky pořádáme volební Kolegium. To nejbližší připadá na rok 2024. Volit budeme nové vedení Asociace, tj. členy Dozorčí rady a členy Předsednictva, ze kterého následně vzejde prezident či prezidentka Asociace.

Máte dotazy? Rádi byste kandidovali do Dozorčí rady či do Předsednictva APaČ? Kontaktujte nás na info@apac.cz. Podrobnější informace o jednání Kolegia si můžete přečíst také ve Stanovách Asociace a v Jednacím řádu Kolegia.

Těšíme se na Vás!

Asociace prádelen a čistíren ČR