Skip to main content
Novinky

Předsednictvo plánovalo INTERCLEAN i zájezd na Texcare

Podruhé v letošním roce předsednictvo Asociace zasedalo v Praze. Mezi projednávanými tématy byl 27. ročník konference INTERCLEAN a zájezd na veletrh Texcare, kam se s Asociací můžete v listopadu vydat.

Mezinárodní veletrh prádelenské techniky Texcare se v německém Frankfurtu nad Mohanem kvůli covidové pandemii uskuteční po dlouhých osmi letech. Asociace v květnu zjišťovala zájem o zájezd na tuto akci u svých členů prostřednictvím dotazníku, který vyplnilo 25 respondentů. Z něj vyplývá, že preferovaným termínem zájezdu je středa 6. až pátek 8. listopadu. Preferovaný druh dopravy je vlastní, je zájem o zajištění ubytování a o organizovanou návštěvu prádelny v Německu. Detaily zájezdu řeší Asociace se společností Pragoperun, která je stejně jako v roce 2016 spoluorganizátorem zájezdu. Nabídku na účast obdrží členská základna na email.

Předsednictvo dále diskutovalo o programu konference INTERCLEAN. Sestavilo časový plán a témata přednášek. Svoji účast již potvrdil prezident Hospodářské komory Zdeněk Zajíček. Návštěvníci budou mít možnost plnit na stáncích vystavovatelů oborové či zábavné disciplíny. Při splnění všech obdrží odměnu. V rámci večerního zábavného programu vystoupí kapela TRAM69, chybět nebude ani DJ a tombola. Pro více informací k programu a registraci sledujte www.interclean.cz.

Více informací z jednání předsednictva naleznete v zápise, který členská základna obdržela do emailu a je umístěn také v členské sekci ZDE.

Asociace prádelen a čistíren ČR