Skip to main content
Novinky

Vzdělávání 2022

Situace v posledních dvou letech neumožňovala věnovat se naplno vzdělávání tak, jak jsme byli zvyklí. Věříme, že rok 2022 bude v tomto směru příznivější a proto jsme pro Vás připravili přehled vzdělávacích aktivit, které organizuje naše Asociace, Textilní zkušební ústav a Hospodářská komora. Jako členové APaČ se na uvedené akce můžete registrovat za zvýhodněné ceny.

Vše okolo nás se mění, jsme více online a vzdělávání, jako jsme znali dřív, je minulostí. Řada vzdělávacích akcí se přesunula do virtuálního prostoru, ze seminářů se staly webináře. Ty poskytují řadu výhod, od pohodlí připojení se z domova či kanceláře, až po příznivější cenu. Náš obor si však žádá osobní kontakt. Proto námi organizované akce budou vypadat tak, jak jste zvyklí.

V letošním roce nabízíme dvě novinky. Asociace bude nově poskytovat školení na základě Vašich požadavků. Sestavili jsme seznam školitelů s důrazem na co nejširší záběr v našem oboru, abychom Vám mohli ušít speciální vzdělávací akci na míru. V případě zájmu je možno ji uskutečnit přímo ve Vašem provozu.

Druhou novinkou je osobní představení vzdělávací aplikace E-Washboard, která se v loňském roce stala vůbec prvním online vzděláváním pro pracovníky prádelen a čistíren na světě. Více si o ní můžete přečíst ZDE. Rádi bychom Vám pomohli naučit se aplikaci aktivně využívat a proto nabízíme osobní konzultaci přímo ve Vašem provozu. Tato služba je našim členům poskytována zcela bezplatně. Uvědomujeme si, jak důležitá je Vaše zpětná vazba, která nám může pomoci obsah aplikace E-Washboard dál zlepšovat.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit: info@apac.cz.

PŘEHLED VZDĚLÁVACÍCH AKCÍ NA ROK 2022 NALEZNETE ZDE.

Těšíme se na spolupráci!

Asociace prádelen a čistíren ČR