Skip to main content
Novinky

Projekt online vzdělávání a informační akce

Na konci března se uskutečnilo další setkání partnerů projektu, který nese název E-Washboard, česky E-Valcha. Projekt online vzdělávání pro pracovníky prádelen a čistíren, který vzniká za spolupráce asociací textilní péče z Německa, Belgie, Švédska a České republiky, evropské asociace ETSA a vzdělávacího institutu HeurekaNet, vstoupil do další důležité fáze. Zástupci partnerských organizací debatovali o plánování informačních akcí.

Cílem informačních akcí bude diskuze o využití online vzdělávání platformy E-Washboard, která bude oficiálně spuštěna letos v září. A to v mobilní aplikaci a také na internetu prostřednictvím vzdělávací platformy Moodle. Pro všechny zájemce bude toto vzdělávání přístupné zcela zdarma. Informační akce budou určeny pro ty pracovníky prádelen a čistíren, kteří se ve firmách starají o vzdělávání a zaškolování zaměstnanců. Nová platforma jim totiž v budoucnu může značně usnadnit práci.

Vlastní informační akce budou pořádat Německo, Belgie, Švédsko a za Českou republiku také naše Asociace. Máte-li zájem se o projektu touto cestou dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@apac.cz. Organizace informačních akcí je plánována na červen 2021. Forma těchto akcí bude záviset na aktuální epidemické situaci.

Asociace prádelen a čistíren ČR, z.s.