Skip to main content
Novinky

Předsednictvo se sešlo v Karlových Varech

Předsednictvo APaČ se na začátku února sešlo ke svému prvnímu zasedání v letošním roce v Karlových Varech. Před samotným jednáním se uskutečnila prohlídka konferenčních prostor hotelu Thermal, který je každoročně spojen se slavným filmovým festivalem. Právě hotel Thermal je zvažován jako místo konání letošní konference INTERCLEAN.

Na jednání předsednictva byl také diskutován možný program konference INTERCLEAN a zasedání Kolegia, dále postup APaČ při jednání o kompenzacích, byla vytvořena pracovní skupina pro revizi Národního plánu obnovy, debatovalo se o výsledku hospodaření asociace v loňském roce a členové předsednictva také odsouhlasili vyslání zástupce APaČ na květnový kongres ETSA (Evropská asociace textilní péče) v Římě.

Předsednictvu byl prezentován návrh na vytvoření průzkumu trhu zaměřeném na firmy poskytující služby praní a čištění prádla B2C – z pohledu jejich zákazníků. Získaný materiál má ambice být atraktivní pro naše členy, ale i širokou veřejnost a média. Informace z průzkumu mohou být užitečné pro tvorbu certifikace čistíren. Více v zápise z jednání předsednictva v členské sekci ZDE.

Asociace prádelen a čistíren ČR