Skip to main content
Novinky

Pokračujeme v přípravách konference Interclean 2020

Přestože stejně jako vy čekáme, co se v této nevyzpytatelné době bude dít v následujících týdnech, jedno víme jistě: Uspořádání 24. ročníku tradiční akce oboru praní a čištění je pro nás letošní prioritou! Termín a místo konání tedy platí: ČTVRTEK 15. ŘÍJNA 2020, HOTEL PASSAGE BRNO.

Reflektujeme zájem našich členů o setkání a sdílení dojmů a zkušeností, které všichni v letošním roce čerpáme, aniž jsme to plánovali. Pro fungování Asociace je uspořádání INTERCLEANU důležité také s ohledem jednání Kolegia, které je každoročně součástí programu konference. Letošní schůze Kolegia je volební, tudíž z ní vzejde nové vedení Asociace. Respekujeme však i aktuální situaci a pokud se konference uskuteční, tak za zpřísněných hygienických opatření. Již teď je takřka jisté, že se sejdeme v rouškách.

Samozřejmě i nadále bedlivě sledujeme aktuální vývoj situace. V případě vládních opatření či jiných okolností, které by nám znemožnily konferenci v řádném termínu uspořádat, jsme připraveni stanovit náhradní termín. Ten by byl nejspíš na jaře 2021.

Doufejme, že brzy na viděnou!