Jana Puškáčová novou prezidentkou APaČ

Předsednictvo zvolilo novou prezidentku Asociace prádelen a čistíren, kteou se stala Jan Puškáčová z firmy Elis. V pozici nahrazuje dosavadní prezidentku Lenku Břouškovou, které Asociace děkuje za odvedenou práci.


Dosavadní prezidentka a současně majitelka Prádelny a čistírny Manela Lenka Břoušková se rozhodla na svůj post rezignovat necelý rok před koncem svého tříletého mandátu. “Pracovní vytížení, které si tato role vyžaduje, v kombinaci s prací, která mě živí, již nadále nejdou dohromady. Živnostníci a majitelé malých prádelen a čistíren, jako jsem já, jistě pochopí. Ale ničeho nelituji. Naopak. Načerpala jsem zkušenosti, které jsou k nezaplacení.”

Aby byl zachován plynulý chod Asociace, začalo předsednictvo nastalou situaci bezodkladně řešit. Nová volba prezidenta se uskutečnila v předvánočním čase formou mimořádného korespondenčního hlasování. V této volbě byla novou prezidentkou APaČ zvolena Jana Puškáčová, regionální manažerka společnosti Elis. "Vážím si důvěry kolegů z předsednictva a mého zvolení, a to jednak jako čestné funkce - s ohledem na dlouhou tradici Asociace a oboru v ČR - a současně také jako vyjádření podpory k myšlenkám, které prosazuji již od doby, kdy jsem členkou předsednictva. Mezi mé priority i nadále patří zvyšování povědomí o našem oboru, důraz na environmentální aspekty našich provozů a v neposlední řadě pak aktivní zapojení do mezinárodní spolupráce.” Funkce viceprezidentů budou nadále zastávat Martina Prošková z Prádelny a čistírny Jihlava a Jan Chrištof ml. z prádelny Chrištof. Více informací se dozvíte v příštím vydání časopisu Informátor, které vychází 17. února.

JANA PUŠKÁČOVÁ
- 9 let působí ve společnosti Elis, která poskytuje textilní a hygienické služby v 28 zemích Evropy a Latinské Ameriky
- více než dva roky zastává funkci regionální manažerky pro Česko, Slovensko a Maďarsko
- 2 roky působí jako členka předsednictva APaČ


Jana Puškáčová novou prezidentkou APaČ
Partneři
Sekretariát Asociace prádelen a čistíren