Nové odborné publikace

V zahraničí aktuálně vychází dvě oborové publikace, které stojí za pozornost!

TRSA vydala odbornou knihu

Americká asociace pronajímatelů prádla TRSA vydává vzdělávací publikaci, která mapuje jednotlivé procesy v prádelnách tak, jak jdou za sebou. Kniha je zpracována s ohledem na požadavky zákazníků z různých sektorů (zdravotnictví, potravinářství, hotelnictví či průmyslový sektor). V této dvousetstránkové publikaci naleznete mnoho obrázků a je psána tak, aby byla srozumitelná i nově nastupujícím pracovníkům.

Sekretariát obdržel jeden výtisk zdarma, který je možné si po předchozí domluvě prohlédnout.
Kniha je vydána v anglickém jazyce. Podrobnosti naleznete ZDE

Pokud budete mít zájem získat vlastní výtisk, je možné si jej objednat přes Asociaci PaČ. Předběžně pro nás byla vyjednána snížená cena, která je 125 USD. V případě, že se spojí více zájemců, může být cena ještě nižší.

V Německu vychází rozsáhlá publikace o prádelenství a čistírenství

Také v Evropě vznikají odborné publikace pro náš sektor. V Německu vydává nakladatelství Europa-Lehrmittel rozsáhlou příručku s názvem Fachwissen Professionelle Textilpflege. Knihu sestavil dohromady kolektiv autorů a věnovali se tomuto tématu přibližně dva roky. Vznikla tak publikace s rozsahem 400 stran.

V tuto chvíli je kniha v tisku, ale již je možné ji objednávat na stránkách vydavatelství ZDE. Současně si je možné zde také prohlédnout obsah a vzorové stránky.

Pokud budete mít zájem si kteroukoliv knihu objednat, prosím, kontaktujte Sekretariát Asociace PaČ na e-mailu info@apac.cz. Rádi zprostředkujeme objednání a dodávku obou knih.

Uzávěrka pro objednávky obou publikací je 31. března 2018.


Nové odborné publikace
Partneři
Sekretariát Asociace prádelen a čistíren