Časopis Informátor

Informátor je odborný časopis, vydávaný Asociací prádelen a čistíren. Vychází již od roku 1969, kdy jej vydávalo Sdružení prádelen a čistíren v Ostravě.
Za dobu své existence, téměř 50. let doznal časopis řady změn ve svém vzhledu – z černobílého novinového tisku na barevný, na křídovém papíru – ale jeho odborné zaměření se nezměnilo. Přináší mnoho informací a nových poznatků pro všechny své čtenáře a odborníky z oboru.

Časopis vychází periodicky nejméně 4-krát ročně s nákladem 400 výtisků. Zdarma obdrží časopis všichni členové Asociace, a to v počtu výtisků úměrném velikosti provozu. Nečlenové Asociace si mohou odběr časopisu objednat, roční předplatné činí 1200,- Kč + 15% DPH.

Časopis je zdarma zasílán některým státním institucím, jako jsou Knihovna Národního muzea, Parlamentní knihovna, Ministerstvo vnitra ČR, Česká obchodní inspekce Praha, a také našim partnerským organizacím – Hospodářské komoře ČR, Sdružení podnikatelů ČR, Asociaci oděvního, textilního a kožedělného průmyslu ATOK Praha, Spoločenstvo práčovní a čistiarní Slovenskej republiky.

Kompletní informace o Informátoru si můžete stáhnout zde. 

Generální partner asociace

christeyns.2.jpg
Partneři
Sekretariát Asociace prádelen a čistíren