instrukce

Vážení členové,

připravili jsme pro Vás na webových stránkách Asociace PaČ členskou sekci, ve které naleznete všechny interní dokumenty naší Asociace včetně elektronického archivu Informátora.

Také budeme postupně přidávat informace od našich zahraničních partnerů, které jistě rádi využijete ve svých firmách.

Přístup a samotná orientace v systému je velmi jednoduchá. Jedná se o přihlášení na webové stránce www.apac.cz, kde naleznete v modré liště ikonku a text „Sekce pro členy“.

                                                                                                                                                                                                                              

Po kliknutí na text se dostanete na přihlašovací stránku, která vypadá následovně:

 

Do políček vypíšete přihlašovací údaje, které Vám byly zaslány v informačním e-mailu s názvem Přihlášení do členské sekce www.apac.cz. Uživatelské jméno je Vaše příjmení, heslo je čtyřmístné a obsahuje velká písmena, malá písmena a číslice. Hesla jsou náhodně generovaná.

Následně se Vám otevře stránka, na které jsou k dispozici dokumenty roztříděné do jednotlivých kategorií. Dokumenty nelze prohlížet na webu, všechny jsou ke stažení. Stahování zahájíte kliknutím na jednotlivé odkazy.

 

V případě, že se Vám nedaří se přihlásit, prosím, kontaktujte nás na e-mailu zaklova@apac.cz. Případně pokud byste heslo ztratili, vygenerujeme Vám nové.

 

Věříme, že pro Vás bude přístup k dokumentům užitečný a přinese Vám řadu zajímavých informací a také náhled do práce Asociace.

 

Sekretariát Asociace PaČ

 

Generální partner asociace

christeyns.2.jpg
Partneři
Sekretariát Asociace prádelen a čistíren